Bylinky na nízký tlak ve směsi B. Jukla Podtlak

75.00

Bylinná směs podporuje pevnost a pružnost cév a kardiovaskulární systém.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Podtlak (původní název Nízký tlak)

Nízký krevní tlak neboli hypotenze se často projevuje motáním hlavy, závratěmi, omdléváním, studenými končetinami apod. Již od dávných dob se v lidovém léčitelství využívaly právě bylinky na nízký tlak.

Bylinná směs podporuje pevnost a pružnost cév a kardiovaskulární systém, normální srážlivost krve. Příznivě ovlivňuje tlak.

Složení: mateřídouška, meduňka, kokoška pastuší tobolka, kopřiva, řebříček, benedikt, tymián, srdečník, šalvěj, rozmarýna, jmelí, kozlík.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: