Bylinky na zvýšené leukocyty ve směsi B. Jukla Nepoměr bílých krvinek

75.00

Bylinky na leukémii v této směsi se využívají nejen na zlepšení stavu při této nemoci, ale i na podporu správného vývoje bílých krvinek.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Nepoměr bílých krvinek

Směs bylin napomáhá činnosti bílých krvinek v kostní dřeni a pomáhá chránit před volnými radikály. Vhodné je popíjení každý den střídavě se směsí SLEZINA. Dále se doporučuje mačkat reflexní zónu sleziny (levé chodidlo, kloubní spojení mezi malíčkem a prsteníkem, zhruba v polovině délky chodidla) a oblast sleziny (levá strana těla, zhruba 3 spodní žebra hrudního koše), jemně potírat zlatobýlovou mastí.

Složení: kopřiva, bez černý, měsíček, pampeliška, rozrazil, řebříček, třezalka, svízel.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: