Bylinky na kašel ve směsi B. Jukla Horní cesty dýchací

75.00

Bylinná směs vybraných bylin napomáhá normální funkci dýchacího systému a přirozené obranyschopnosti organismu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Horní cesty dýchací (původní název Kašel)

V lidovém léčitelství se odjakživa používaly právě bylinky na kašel.

Bylinná směs vybraných bylin napomáhá normální funkci dýchacího systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Bez černý navíc podporuje pocení.

Bylinky na kašel v této směsi se doporučují při na nachlazení, rýmě, zánětu dutin a zahlenění. Čaj má silný potopudný a močopudný účinek, podporuje uvolňování sekretu. Působí protizánětlivě a posiluje obranyschopnost organismu. Jedná se též o dobrou prevenci chřipky, angíny, TBC či chronického zánětu horních cest dýchacích.

Složení čaje proti kašli: mateřídouška, bez černý, truskavec, lišejník, tymián, podběl.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: