Bylinky na hemoroidy ve směsi B. Jukla Obtěžující žíly

75.00

Bylinky se již od dávných dob využívaly na nejrůznější cévní a žilní neduhy.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Obtěžující žíly (původní název Hemoroidy)

Hemoroidy jsou normální součástí lidského těla (jsou to cévní struktury) a patologickými se mohou stát z nejrůznějších důvodů. V lidovém léčitelství se od dávných dob využívaly právě bylinky na hemoroidy.

Směs příznivě působí na normální stav cévní soustavy, přispívá k podpoře jater a střev. Měsíček je známý svými kladnými účinky na pokožku.

Složení: měsíček, truskavec, lněné semínko, jitrocel, přeslička, pelyněk, řebříček.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: