Bylinky na endometriózu ve směsi B. Jukla Mimoděložní výstelky

75.00

Kontryhel a řebříček jsou právem nazývány ženskými bylinkami. Ostatní bylinky ve směsi tyto účinky podporují.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Mimoděložní výstelky (původní název Endometrióza)

Endometrióza je gynekologická onemocnění, při němž roste endometrium mimo dělohu. Mezi symptomy patří bolesti v malé pánvi. V lidovém léčitelství se od dávných dob využívaly právě bylinky na endometriózu.

Kontryhel a řebříček jsou právem nazývány ženskými bylinkami. Již po staletí se používají na nejrůznější ženské potíže. Dobromysl a heřmánek příznivě působí na činnost jater, která pomáhají metabolizovat a vylučovat z organismu přebytečný hormon estrogen.

Složení: dobromysl, kontryhel, ostropestřec, řebříček, lékořice, jehlice.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: