Bylinky na ekzém ve směsi B. Jukla Kožní koroze

75.00

Bylinky jako je heřmánek a měsíček se již od dávných dob využívaly na kožní problémy.
Skladem

Bylinný čaj Kožní koroze (původní název Ekzém)

Ekzém je chronický neinfekční kožní zánět, který může být alergického i nealergického původu. V lidovém léčitelství se používaly nejrůznější bylinky na ekzém.

Bylinky jako je heřmánek a měsíček se využívají na kožní neduhy. Mají příznivý vliv na kůži a napomáhají normálnímu stavu. Zároveň přispívají k přirozenému čištění organismu.

Složení: heřmánek, jahodník, lípa, bez černý, měsíček, pampeliška, tymián, levandule.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: