Bylinky na ekzém ve směsi B. Jukla Kožní koroze

75.00

Bylinky jako je heřmánek a měsíček se již od dávných dob využívaly na kožní problémy.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Kožní koroze (původní název Ekzém)

Ekzém je chronický neinfekční kožní zánět, který může být alergického i nealergického původu. V lidovém léčitelství se používaly nejrůznější bylinky na ekzém.

Bylinky jako je heřmánek a měsíček se využívají na kožní neduhy. Mají příznivý vliv na kůži a napomáhají normálnímu stavu. Zároveň přispívají k přirozenému čištění organismu.

Složení: heřmánek, jahodník, lípa, bez černý, měsíček, pampeliška, tymián, levandule.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: