Bylinky na dušnost ve směsi B. Jukla Úsilí dechu

75.00

Bylinky jako je podběl, divizna a sléz se od dávných dob používají pro podporu normální funkce dýchacího systému.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Úsilí dechu (původní název Dušnost)

Dušnost neboli dyspnoe je pocit nedostatku vzduchu neodpovídající fyzické námaze. Často se jedná o příznak některého z mnoha onemocnění plic, srdce, krevního oběhu a dalších. V lidovém léčitelství se již od pradávna využívaly různé bylinky na dušnost.

Bylinky jako je podběl, divizna a sléz se používají pro podporu normální funkce dýchacího systému, mají uklidňující a příjemný účinek na krk a hltan.

Složení: proskurník, sléz, anýz, divizna, řebříček, podběl, levandule.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: