Bylinky na pročištění cév ve směsi B. Jukla Pružnost cév

75.00

Směs přispívá k ochraně cév, příznivě ovlivňuje jejich pružnost a správnou funkci.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinná směs Pružnost cév (původní název Kornatění cév)

Kornatění cév (ateroskleróza) je dlouhodobě probíhající proces, kdy se do cévní stěny ukládají především nejrůznější částice a dochází tak k zužování až uzavírání jejich průchodu.

Směs přispívá k ochraně cév, příznivě ovlivňuje jejich pružnost a správnou funkci. Zároveň podporuje rovnovážnou hladinu cholesterolu v krvi. Pomáhá normální srdeční činnosti a krevnímu tlaku.

Složení: pampeliška, kokoška pastuší tobolka, bez černý, přeslička, benedikt, jmelí, řebříček, hloh.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: