Bylinky na bolestivou menstruaci ve směsi B. Jukla Menstruace B

75.00

Složení směsi přispívá k normálnímu průběhu menstruace a příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj Menstruace B (původní název Bolestivá menstruace)

30 až 50% žen prožívá menstruace spojené s bolestí a nepříjemným tlakem v podbřišku různé intenzity až po silné křeče, vystřelující do zad či nohou. V lidovém léčitelství se již od dávných dob používaly právě bylinky na bolestivou menstruaci.

Složení směsi přispívá k normálnímu průběhu těchto dní a rovnováze. Směs se doporučuje pít týden před menstruací a první 2-3 dny po dobu menstruace.

Složení: heřmánek, meduňka, lípa, řebříček, yzop.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: