Bylinky proti alergii v bylinné směsi Alerstop

36.0045.00

Alerstop obsahuje bylinky proti alergii, které podporují imunitní systém a zmírňují symptomy. Často se užívá i preventivně.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Alerstop (původně Alergin) sypaný a porcovaný (dříve Alergin)

Alerstop obsahuje bylinky proti alergii, které podporují imunitní systém a zmírňují symptomy. Často se užívá preventivně. Bylinný čaj je možné podávat dlouhodobě, nejlépe po dobu několika měsíců. U pylových alergií se doporučuje začít již měsíc před pylovou sezónou a pokračovat během jejího trvání. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.

Složení: violka trojbarevná nať, kopřiva nať, sléz nať, proskurník kořen, líska list, nátržník kořen, řepík nať, sporýš nať, třezalka nať

Užívání: Pije se 1-3 x denně.

Možnosti:

Alerstop sypaný 50 g

Příprava: jedna rovná polévková lžíce se přelije ¼ litrem vroucí vody, nechá se v zakrytě nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý.

Alerstop porcovaný 20 x 1,2 g

Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 – 15 minut louhovat.

Bylinný čaj je vyrobený dle původní receptury Valdemara Grešíka.

Každý čaj je promyšlenou kompozicí devíti bylin, ve které se spojuje účinek s dobrou chutí. Recepty se opírají o dlouholeté zkušenosti a vyvážený poměr domácích a zahraničních bylin, jejichž kvalita je pečlivě kontrolována.

Skladovat: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Forma balení

porcovaný, sypaný

Výrobce

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: