Brahmi

128.00514.00

Brahmi se řadí mezi rostliny, kterým se dnes přezdívá “mozkové nutrienty” a její obliba postupně roste.
Skladem

Kategorie: Štítky: , ,
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Brahmi – drcená bylina

V Indii je Brahmi populární již více než 3 000 let, protože je pilířem tradiční medicíny. Její jméno v překladu zní “moudrost” či “vědění”, což nám dává tušit, že se specializuje na blahodárný chod mozkové činnosti. Zároveň příznivě působí naši duševní výkonost, je vhodná při stresu.

Bacopa monnieri, jak bychom Brahmi označili v latině, je vytrvalou rostlinkou se světle modrými květy. Vyskytuje se v mnohých bažinatých či vlhkých oblastech Asie.

Příprava odvaru: bylinu povaříme ve 250 ml horké vody a necháme 5 minut louhovat. Doporučená dávka: 5 gramů denně (max. 15 gramů denně). Přibližně po měsíci se doporučuje udělat pauzu a po třech týdnech či měsíci opět kúru aplikovat. Brahmi není vhodné kombinovat s Ginkgo bilobou.

Upozornění: Doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Země původu: Indie

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Herbal-store s.r.o.

Novinky: