Vitamín C

115.00130.00

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, energetického metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Vitamín C

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, energetického metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu. Přispívá i k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa. Doporučuje se pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, dásní, zubů a kůže.

Možnosti:

Vitamín C 500 mg s šípky 107 tablet Medpharma

Prodloužený účinek

Doporučené dávkování: 1 tableta 1× denně

Složení: L-askorbová kyselina (vitamin C), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (hypromelóza), extrakt 4:1 z šípků růže svraskalé (Rosa rugosa Thunb.), lešticí látky (polyvinylalkohol, talek), barviva (dioxid titaničitý, riboflavin 117,9 % RHP*), protispékavé látky (di-oxid křemičitý, stearan hořečnatý), zvlhčovadla (polyethylenglykol, kyselina L-vinná), stabilizátor (polydextróza).

SloženíHmotnost/1 tbl.RHP*/1 tbl.
VITAMIN C500,0 mg625,0 %
ŠÍPKY30,0 mg–**

* referenční hodnota příjmu
** RHP není stanovena

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není vhodné pro děti do 10 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Doplněk stravy Extra C 500 90 kapslí Naturvita

S postupný uvolňováním

Inovovaná forma vitamínu C v kapslích s trvalejším účinkem. Jedna kapsle obsahuje 500 mg vitamínu C, který je pro organismus přístupný po dobu minimálně 8 hodin.

Obsah balení: 90 kapslí

Složení jedné kapsle: vitamín C 500 mg

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně

Dodavatel

MedPharma, NATURVITA

Novinky: