Psyllium PROBIO kapsle

235.00

Psyllium je rozpustná vláknina, která podporuje přirozené čištění organismu. PROBIO kapsle navíc obsahují probiotické složky.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Psyllium PROBIO kapsle 120 ks

Psyllium je rozpustná vláknina, která vzniká vyčištěním obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata husk) – nejvíce vlákniny obsahuje právě osemení. V trávicím traktu zvětšuje svůj objem až 40x. Gel, který takto vzniká, pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním (mechanickou silou jako píst) odsouvá z traktu škodlivé zplodiny.

Psyllium má řadu pozitivních účinků na lidský organizmus – podporuje správný metabolismus tuků, pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu a zvyšuje denní spotřebu vlákniny.

Podrobněji v blogu

Pokud držíte redukční dietu, konzumujte kapsle nalačno – budete se cítit nasycení.

PROBIO kapsle navíc obsahují probiotické složky (Lactobacillus, Bifidobacterium) – tyto bakterie nejsou citlivé na antibiotika (antibiotická léčba často poškozuje střevní mikroflóru) a lépe odolávají kyselému prostředí. Velmi dobře přežívají průchod zažívacím traktem a vykazují v organizmu velkou stabilitu.

Složení: Psyllium Plantago ovata (vyčištěné obaly semene jitrocele indického) nejvyšší možná čistota 98 %, živé bakterie Lactobacillus acidophillus, Bifidobacterium longum, jedlá želatina, jedna kapsle obsahuje 650 mg Psyllia Dr. Popova.

Dávkování: 2 – 3 kapsle užívejte dle potřeby 2 – 3x denně. Kapsle je vždy nutné užívat s odstupem minimálně 1 hodiny od ostatních léků a doplňků stravy. Maximální denní dávka je 9 kapslí. Důkladně je zapijte vodou, bylinným čajem, ovocnou šťávou nebo jinou tekutinou.

Upozornění: Při užívání Psyllia Dr. Popova je velmi důležité dodržovat pitný režim.

Další informace: Výrobek je doplňkem stravy a není návykový. Je bez cukrů, chemických látek a barviv. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 6 let. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Dodavatel

Dr. Popov

Množství:

120 kapslí

Novinky: