Pivovarské kvasnice tablety BIFI

86.00

Pivovarské kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes.
Skladem (poslední balení)

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Pivovarské kvasnice BIFI Pangamin 200 tablet

Pivovarské kvasinky – kvasnice jsou lidstvu známy po staletí a pro své vlastnosti jsou v různých formách využívány dodnes. Jejich vlastnosti, jako tradičního prostředku výživy, jsou dány biochemickým složením kvasinek. Jsou přirozeným zdrojem biotinu, který přispívá k udržení normální činnosti nervové soustavy a podílí se na metabolismu. Podporuje udržení přirozeného stavu pokožky, vlasů a sliznic.

Výrobek obsahuje pivovarské kvasnice, termostabilní a odolné formy laktobacilů a bifidobacterií a rozpustnou vlákninu inulin.

Mikrobiální kultury – probiotika Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium lactis jsou součástí střevní mikroflóry. Inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě.

Složení: Pivovarské kvasnice (Sacharomyces cerevisiae), sušená syrovátka, rozpustná vláknina inulin, čisté mikrobiální kultury Intelicaps (Lactobacillus acidophilus, Bifidobaterium Lactis). Výrobek bez použití tabletovacích přísad a konzervačních látek.

Doporučené dávkování: Dospělí 3 x denně 4 tablety po jídle. Děti 2 x denně 2 tablety po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.

Denní dávka – 12 tablet obsahuje:

obsah% RHP*
Pivovarské kvasnice3 000 mgX
Syrovátka2 000 mgX
Inulin200 mgX
Laktogenní mikroorganismy5 mgX

* % denní referenční hodnoty příjmu

Návod k použití: Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu a temnu, chraňte před teplem.

Obsah: 200 tablet, hmotnost 90 g

Výrobce

Pangamin

Novinky: