Migrainol – bylinky na migrénu v tobolkách

242.00

MIGRAINOL DUO je doplněk stravy s obsahem extraktu kopretiny řimbaby, který potlačuje projevy migrény. Dále přípravek obsahuje směs zázvoru pravého, sporýše lékařského, ginkgo biloby, vrby bílé a řebříčku obecného.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

MIGRAINOL DUO 60tob.

Doplněk stravy

MIGRAINOL DUO je doplněk stravy s obsahem extraktu kopretiny řimbaby (Feverfew), standardizovaný na obsah pyrethroidů, který potlačuje projevy migrény. Dále přípravek obsahuje unikátní směs extraktů zázvoru pravého, sporýše lékařského, ginkgo biloby, vrby bílé a řebříčku obecného. Studie prokázaly, že zejména spojení kopretiny a vrby pomáhají při řešení migrén a bolestí hlavy. Extrakty jsou pečlivě vybrány s cílem podpořit duševní rovnováhu a normální funkci nervové a oběhové soustavy. Extrakt z kopretiny řimbaby pozitivně působí na relaxaci celého organismu a navozuje menopauzální komfort ženy.

Složení: Mikrokrystalická celulóza, extrakt z kopretiny řimbaby (feverfew), extrakt z vrby bílé, inulin, extrakt z řebříčku obecného, extrakt ze zázvoru pravého, extrakt ze sporýše lékařského, extrakt z ginkgo biloby, stearan hořečnatý, želatinová kapsle.

Dávkování: 1 tobolka denně

Doporučená délka užívání: Pro optimální účinnost doporučujeme přípravek užívat po dobu 2-3 měsíců a kúru několikrát do roka zopakovat.

Skladování: Skladujte do + 25°C. Ukládat mimo dosah dětí!

Upozornění: Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Dávkování pro těhotné a kojící ženy konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Množství:

60 tobolek

Výrobce

Biomedica

Novinky: