Sleva!

Laktoprima

164.00 110.00

Laktoprima je určeno pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu. Přípravek obsahuje enzym laktázu napomáhající rozkládat mléčný cukr laktózu. Umožňuje lepší stravitelnost mléčných výrobků.
Skladem (datum spotřeby: 19/5/2019)

DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

LAKTOPRIMA 10 000 ALU, FCC 10tob

Doplněk stravy

Laktoprima je určeno pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu. Přípravek obsahuje enzym laktázu napomáhající rozkládat mléčný cukr laktózu. Tento doplněk stravy umožňuje lepší stravitelnost mléčných výrobků a potravin obsahujících laktózu. Každá tobolka obsahuje 10 000 ALU, FCC jednotek laktázy. Jedná se o výrobek české firmy Biomedica, spol. s r.o., která se specializuje na výrobu léčiv, doplňků stravy a kosmetiky.

U osob s nesnášenlivostí na laktózu dochází k nepřiměřené reakci organismu na složky mléka a mléčných výrobků. Reakce na laktózu může být spojená s různými zdravotními komplikacemi (nevolnost, bolesti žaludku, plynatost, nadýmání a křeče). Příznaky se objeví pár hodin po konzumaci mléčných výrobků.

U disacharidu laktózy, který se nalézá v mléku a mléčných výrobcích, může díky nedostatku enzymu laktázy u některých jedinců dojít k jeho horší stravitelnost. Enzym laktáza v žaludku laktózu rozštěpí na jednodušší cukry a tím zabrání nežádoucí reakci organismu.

Složení: Enzym laktáza, maltodextrin, složení tobolky – hydroxypropylmethylcelulóza

Dávkování: Děti od 12 let – dávkování konzultovat s lékařem nebo lékarníkem. Dospělí 1 tobolka vždy na začátku konzumace mléka, mléčných výrobků nebo potravin obsahujících laktózu. Maximální denní dávka 3 tobolky.

Výrobek je vhodný pro vegetariány.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Neobsahuje lepek.

Výrobce

Biomedica

Množství

10 tob.

Novinky: