Laktoprima

164.00

Laktoprima je určeno pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu. Přípravek obsahuje enzym laktázu napomáhající rozkládat mléčný cukr laktózu. Umožňuje lepší stravitelnost mléčných výrobků.

Není skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

LAKTOPRIMA 10 000 ALU, FCC 10tob

Doplněk stravy

Laktoprima je určeno pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu. Přípravek obsahuje enzym laktázu napomáhající rozkládat mléčný cukr laktózu. Tento doplněk stravy umožňuje lepší stravitelnost mléčných výrobků a potravin obsahujících laktózu. Každá tobolka obsahuje 10 000 ALU, FCC jednotek laktázy. Jedná se o výrobek české firmy Biomedica, spol. s r.o., která se specializuje na výrobu léčiv, doplňků stravy a kosmetiky.

U osob s nesnášenlivostí na laktózu dochází k nepřiměřené reakci organismu na složky mléka a mléčných výrobků. Reakce na laktózu může být spojená s různými zdravotními komplikacemi (nevolnost, bolesti žaludku, plynatost, nadýmání a křeče). Příznaky se objeví pár hodin po konzumaci mléčných výrobků.

U disacharidu laktózy, který se nalézá v mléku a mléčných výrobcích, může díky nedostatku enzymu laktázy u některých jedinců dojít k jeho horší stravitelnost. Enzym laktáza v žaludku laktózu rozštěpí na jednodušší cukry a tím zabrání nežádoucí reakci organismu.

Složení: Enzym laktáza, maltodextrin, složení tobolky – hydroxypropylmethylcelulóza

Dávkování: Děti od 12 let – dávkování konzultovat s lékařem nebo lékarníkem. Dospělí 1 tobolka vždy na začátku konzumace mléka, mléčných výrobků nebo potravin obsahujících laktózu. Maximální denní dávka 3 tobolky.

Výrobek je vhodný pro vegetariány.

Upozornění: Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada vyvážené a pestré stravy. Neobsahuje lepek.

Výrobce

Biomedica

Množství

10 tob.

Novinky: