Ginkgo biloba extrakt

168.00

Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný je v přírodním léčitelství využíván již tisíce let, přispívá k normální cirkulaci krve v těle.
Skladem

Ginkgo biloba extrakt (jinan dvoulaločný) 60 ks

Doplněk stravy

Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný je v přírodním léčitelství využíván již tisíce let, je oblíben i v čínské medicíně a ájurvédě. Přispívá k normální cirkulaci krve v těle a ochraně těla před oxidativním stresem, zbavuje tělo volných radikálů. Podporuje normální žilní tonus a elasticitu cév, napomáhá úpravě hladiny cholesterolu. Pozitivně působí na funkci mozku a paměť, zlepšuje mentální výkonnost. Jinan je rovněž používán na závratě, pískání v uších, studené nohy a ruce.

Podrobněji v herbáři

Složení: želatina (tobolka), Jinan dvoulaločný extrakt (Ginkgo biloba), vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo).

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Země původu: Česká republika

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Množství:

60 tobolek

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: