Ostropestřecový sirup

87.00

Ostropestřecový sirup obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají pro podporu správné funkce jater. Bylinka je antioxidant.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Ostropestřec bylinný sirup

Ochrana jater

Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají pro podporu správné funkce jater. Bylinka je antioxidant a chrání buňky a tkáně před oxidativním stresem. Dále pomáhá udržovat normální funkci srdce a přispívá k udržení normální hladiny krevního cukru.

Podrobněji v herbáři

Složení: invertní fruktózový sirup, Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum) 10% zahuštěný vodný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Hodnota glykemického indexu je u fruktózových sirupů přibližně 25 na 100 ml.

Doporučené dávkování: Dospělý a děti od 12 let 10 – 15 ml 3 x denně. Děti od 3 do 12 let 2-3 x denně 10 ml. Nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Neobsahuje konzervační látky

Další informace

Hmotnost320 g
Výrobce

Topvet

Nejpopulárnější produkty: