Malinový sirup

102.00

Babiččin malinový sirup obsahuje vysoký podíl ovocné šťávy a mnoho ovocné dužniny.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Sirup Malina 500 ml

Tradiční receptura s dužinou

Babiččin malinový sirup se vyrábí unikátní technologií, která zaručuje maximální zachování významných látek. Připravuje se tepelnou cestou za použití vakua, které snižuje bod varu a tím se chrání veškeré významné látky před zničením. Tato technologie, taktéž vyzdvihuje barvu produktu. Při výrobě sirupu je pečlivě vybíráno i ovoce, díky kterému jsou sirupy nádherně a sytě zbarvené. Každý druh ovoce má svou typickou barvu, která v sobě ukrývá originální chuťový zážitek. Sirup neobsahuje žádná přidaná barviva ani konzervanty. V sirupu nenajdete jenom vysoký podíl ovocné šťávy, ale také a především až nezvykle mnoho ovocné dužniny, která se přirozeně usazuje.

Malina se již po staletí používá pro své výtečné účinky a je bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Lahodná chuť a správně vyvážený podíl cukru předurčuje malinový sirup k všestrannému použití. Výborně se hodí do čajů během chladnějšího ročního období. Skvěle se též hodí i jako topping na zmrzlinu, po zmrazení jako skvělá ovocná „dřeň“, a také jako přísada do jogurtů a pudinků.

Sirup lze použít k přípravě teplých a studených nápojů. Doporučuje se 2-3 čajové lžičky na 200 ml nápoje nebo užívat přímo.

Složení: cukr, 35% malina, voda

Dávkování po lžičkách: dospělí a děti od 12 let: 3x denně 2-3 čajové lžičky (10-15 ml), děti od 3 do 12 let: 2-3 denně 2 čajové lžičky (10 ml).

Ředění při přípravě nápojů: 1 díl sirupu na 5 dílů vody

Upozornění: nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Po otevření uchovávejte v chladu.

Výživové údaje na 100 ml:

Tuky:0,1 g
–          z toho mast. kyseliny:0 g
Sacharidy:59,3 g
–          z toho cukry:59,3 g
Vláknina:1,2 g
Bílkoviny:0,5 g
Sůl:0 g

Energetická hodnota: 1017 kJ/244 kcal

Dodavatel

Nature Notea s.r.o.

Objem

500 ml

Novinky: