Brusinkový sirup

99.00108.00

Brusinkový sirup obsahuje řadu významných látek a již od dávných dob se používá pro správnou funkci močových cest, podporu imunitního systému.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Brusinkový sirup

Brusinka je bohatá na celou řadu prospěšných látek včetně vitamínů C a A a organických kyselin. Je zdrojem antioxidantů, které přispívají k ochraně buňky před volnými radikály a oxidačním stresem. Již od dávných dob se brusinka používá pro správnou funkci močových cest, pozitivní ovlivnění cév a imunitního systému.

Možnosti:

Brusinkový sirup V. Grešík 185 ml

Ve fruktózovém sirupu, doplněk stravy

Výrobek obsahuje pouze fruktózu, je vhodný i pro diabetiky.

Složení: fruktózový sirup, voda, brusinkový extrakt, konzervační látka sorban draselný

Dávkování: 2 – 3 x denně 1 kávová lžička (5 ml) 100 ml obsahuje 16 g brusinkového extraktu, 5 ml obsahuje 800 mg brusinkového extraktu

Průměrné výživové hodnoty ve 100 ml:
Energetická hodnota: 1292 kJ/304 kcal; Tuky: 0 g; Sacharidy: 76 g, z toho cukry: 76 g; Bílkoviny: 0 g; Sůl: 0 g

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Před použitím protřepejte! Ukládat mimo dosah dětí!

Brusinkový sirup Topvet 320 g

Farmářský sirup ve skle (Vaccinium Vitis-idaea), doplněk stravy

Součástí sirupu je i ibišek. Květ ibišku obsahuje značné množství ovocných kyselin a vitamínu C. Též pomáhá chránit před oxidativním stresem, podporuje imunitní a dýchací systém. Přispívá ke správné funkci cévního a žilního systému.

Složení: invertní fruktózový sirup, brusinka (Vaccinium Vitis-idaea) plod a list extrakt – 10 % sušiny, ibišek (Hibiscus species) zahuštěný extrakt – 10 % sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Hodnota glykemického indexu u našich fruktózových sirupů je přibližně 25 na 100 ml.

Doporučené dávkování: Dospělý a děti od 12 let 10 – 15 ml 3 x denně. Děti od 3 let do 12 let 2-3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nepodávejte dlouhodobě.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Výrobce

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Novinky: