Brusinkový sirup

115.00

Brusinkový sirup obsahuje řadu významných látek a již od dávných dob se používá pro správnou funkci močových cest, podporu imunitního systému.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Brusinka sirup 320 g

Farmářský sirup ve skle (Vaccinium Vitis-idaea), doplněk stravy

Brusinka obecná je bohatá na celou řadu prospěšných látek – arbutin, metylarbutin, taniny, flavonoidy, vitamíny C a A, organické kyseliny a další. Je zdrojem antioxidantů, které pomáhají chránit buňky před volnými radikály a oxidačním stresem. Již od dávných dob se používá pro správnou funkci močových cest, pozitivní ovlivnění funkce srdce, cév a imunitního systému.

Ibišek je bylina, jejíž květ obsahuje značné množství ovocných kyselin a vitamínu C. Též pomáhá chránit před oxidativním stresem, podporuje imunitní a dýchací systém. Přispívá ke správné funkci cévního a žilního systému.

Složení: invertní fruktózový sirup, brusinka (Vaccinium Vitis-idaea) plod a list extrakt – 10 % sušiny, ibišek (Hibiscus species) zahuštěný extrakt – 10 % sušiny, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Hodnota glykemického indexu u našich fruktózových sirupů je přibližně 25 na 100 ml.

Doporučené dávkování: Dospělý a děti od 12 let 10 – 15 ml 3 x denně. Děti od 3 let do 12 let 2-3 x denně 10 ml (1 ml = 15 kapek). Nepodávejte dlouhodobě.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Případný zákal není na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Hmotnost320 g
Výrobce

Topvet

Novinky: