Čištění organismu set

134.00141.00

Bylinky se již od pradávna využívají k podpoře šetrného čištění organismu.
Skladem

Kategorie:
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Čistící set

Bylinky se již od pradávna využívají k podpoře šetrného čištění organismu. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: kapky Čištění a Univerzální čistící čaj (sypaný či porcovaný).

Univerzální čistící čaj sypaný (50 g) nebo porcovaný (20×1,5 g)

Kopřiva se v lidovém léčitelství již po dlouhá staletí používá na čistění krve a podporu správné činnosti ledvin. Lípa je známá pro své antioxidační vlastnosti a též přispívá k podpoře čištění krve. Další obsažené byliny umocňují hlavní účel bylinné směsi.

Složení: Lípa květ, růžový ibišek květ, maceška nať, kopřiva nať, řepík nať, třezalka nať, řebříček nať, oman kořen.

Doporučené dávkování a způsob užití: 1 vrchovatou lžičku směsi (cca 2 g) přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 15 minut vylouhovat. Denně užívat dva šálky, jeden ráno nalačno a druhý večer po jídle. Čistící kúra by měla trvat 6 týdnů.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Skladovat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 5,25 °C. Účinky bylinných čajů se projevují při dlouhodobějším užívání.

Tinktura Čištění 50 ml

Kapky obsahují pampelišku a extrakt z aloe, které se již po staletí používají pro detoxikaci organismu. V bylinné tinktuře je též obsažena kopřiva, která přispívá k odvodnění a pročištění a celkovému osvěžení těla.

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), pampeliška list, kopřiva nať, vřes nať, čekanka nať, sporýš nať, truskavec nať, červená řepa kořen, aloe vera extrakt.

100 g výrobku obsahuje extrakt z 2,33 g pampelišky a kopřivy a 0,17 g extraktu z aloe.

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 70 mg pampelišky a kopřivy a 5 mg extraktu z aloe.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: