Solný nahřívací polštářek

125.00

Solný polštářek se používá k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach. Nahřátá himálajská sůl má blahodárné účinky.
Skladem

Solný nahřívací polštářek 500 g (17×14 cm)

Solný nahřívací polštářek se používá k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach. Nahřátá himálajská sůl má blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, vytahuje škodlivé látky, a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst.

Polštářek se doporučuje při:

– revmatickém onemocnění a prochladnutí kloubů

– zablokované páteři, ztuhlých zádech

– potížích s plotýnkami

– ztuhlém svalstvu

– nachlazených průduškách

– nachlazení močového měchýře nebo ledvin

Návod na použití: Rozlepte suchý zip polštářku, vysypte sůl do hrnce a na sporáku nasucho ohřejte až bude horká (správná teplota je, že se při letmém dotyku nespálíte – max. 70°C), poté vsypte sůl zpět do polštářku, uzavřete jej a můžete aplikovat. Možno jej také nahřívat v naplněném stavu na topení, nebo v troubě cca. 10 min při teplotě 60°C. Polštářek se nesmí nahřívat v mikrovlnné troubě.

Pozor! – přikládejte opatrně dle teploty polštářku, je-li polštářek příliš horký, nechte ho chvíli zchladnout. Pokožka je na různých místech těla odlišně citlivá. Nejprve můžete přiložit přes oblečení a po zchladnutí přímo na kůži.

Složení: Himálajská sůl, materiál: 100% bavlna (suchý zip slouží k výměně náplně)

Náhradní náplň: koupelová sůl (krystalky 3–5 mm)

Rozměry17 x 14 cm
Dodavatel

Cereus

Novinky: