Heřmánkový polštářek

115.00

Polštářek z heřmánku s pohankou se doporučuje na různé bolesti, a je vhodný i pro děti např. na bolavé bříško. Také se přikládá na hruď při problémech s kašlem.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Polštářek Heřmánek+Pohanka 21×21

Heřmánek se doporučuje na různé bolesti, a je vhodný i pro děti např. na bolavé bříško. Jelikož byliny velmi dobře zadržují teplo, jedná se o velmi účinnou metodu prohřívání při kašli a problémech s průduškami. Je vhodný během menstruačních potíží. Polštářek se též doporučuje pokládat vedle postele pro klidný spánek.

Pohankové slupky jsou známé tím, že se používají při obtížích s krční páteří, zátylku a ramen, zad, bolestech kloubů, při menstruačních obtížích.

Polštářek lze nahřívat suché pánvi, na topení nebo v mikrovlnné troubě (cca 1 min 700 W ). Pohankové slupky teplo absorbují a přenášejí dále na místo, na které polštář přiložíte. Polštář nesmí být horký, ale jen příjemně teplý (lze jej obalit ručníkem nebo šátkem, aby teplo vydrželo déle).

Složení: heřmánek, pohankové slupky v bio kvalitě. Polštářek je vyrobený ze 100% bavlny, vzor polštářku se může lišit. Prát lze pouze povlak.

Vnitřní polštářek: 100% bavlna + heřmánek, pohankové slupky – nelze prát

Vnější povlak: 100% bavlna, zapínání překladem, bez zipu – možné prát na 40°C.

Udržujte v suchu!

Rozměry21 x 21 cm
Dodavatel

bylinky21.eu

Novinky: