Viprosal B mast

160.00

Viprosal se tradičně používá při bolestech páteře, kloubů a neuralgiích. Hlavní složkou je jed zmije obecné.
Skladem (poslední kus)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Viprosal B mast s hadím jedem 50 g

Viprosal se tradičně používá při bolestech páteře, kloubů a neuralgiích. Jedná se o naprosto ojedinělý přírodní přípravek, který dokáže uvolnit tenzi, ulevit při namoženinách, otlacích, zatuhlostech. Hlavní složkou je jed zmije obecné, který zvyšuje propustnost kapilár a ovlivňuje srážlivost krve.

Po aplikování Viprosalu se zvyšuje cirkulace krve v místě postižení a zároveň se aktivují obranné mechanizmy organizmu, které umožní odplavit nežádoucí látky a oblast se velmi prohřeje. Přípravek obsahuje protidráždivé složky a působí jako analgetikum – snižuje bolest a jeho složka terpentýnový olej má antiseptické dezinfekční účinky.

Hlavní složkou je jed zmije obecné, dále kafr a terpentýn.

Složení: Aqua, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Camphor, Paraffin, Turpentine, Glycerin, Sodium Cetearyl Sulfate, Salicylic Acid, Sodium Chlodide, Viper Venom.

Aplikace přípravku: Dle velikosti postižené oblasti Viprosal nanášejte v menších množstvích 5 až 10 g (1 až dvě čajové lžičky) na bolestivou oblast a vmasírujte do pokožky dle intenzity bolesti 1-2x denně do zmizení bolesti. Délka ošetřování záleží na povaze a závažnosti problému.

Užívání přípravku se nedoporučuje v případě přecitlivělosti na některou ze složek masti, při poranění kůže. V případě akutní tuberkulózy, onemocnění srdce nebo oběhového systému mozku, závažných onemocnění jater nebo ledvin nebo zvýšeného rizika křečových žil je třeba se použití masti vyvarovat. Kvůli riziku podráždění se mast nesmí používat kolem očí a sliznice.

Země původu: Estonsko

Hmotnost50 g
Výrobce

Tallinna Farmaatsiatehase AS

Novinky: