Solná mast

160.00

Solná mast s dlouhodobějším působením je určena pro intenzivní péči o suchou, ztvrdlou a popraskanou pokožku.

Není skladem

Kategorie: Štítky: ,
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Solná mast 200 ml

Solná mast s dlouhodobějším působením je určena pro intenzivní péči o suchou, ztvrdlou a popraskanou pokožku. Je vyrobena s použitím přírodní, silně mineralizované vody původem z třetihorního moře – tzv. jódobromové solanky, která se čerpá z hloubky 500-1000 m a obsahuje vápník, hořčík, sodík, draslík spolu s dalšími minerály ve formě chloridů, bromidů a jodidů.

Komplex minerálů důkladným prokrvením vyživuje pokožku, pomáhá jí udržovat pružnost a svěží vzhled, oddaluje její stárnutí. Změkčuje a zvláčňuje tvrdou, suchou a svědivou kůži. Podporuje revitalizační procesy v kůži. Osvědčuje se i použití při problematické a citlivé pokožce, mast výborně promašťuje, dobře se roztírá, dlouho udržuje vláčnost, lze ji použít i na noc.

Použití: mast naneste na pokožku nejlépe po umytí 2 x za den. Při použití jako noční masti aplikovat s přiměřeným předstihem kvůli dostatečnému vstřebání.

Složení: Petrolatum, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Magnesium Bromide, Potassium Iodide, Sodium Iodide, Urea, Diazolidinyl Urea, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Triethanolamine, Citric Acid.

Upozornění: Určeno k zevnímu použití. Zabraňte vniknutí do očí. Skladujte mimo dosah dětí. Uchovávejte při teplotě 10-25°C na suchém místě bez přístupu slunečního světla.

Dodavatel

VIRDE spol. s r.o.

Objem

200 ml

Novinky: