Sheabutter mast (mast z bambuckého másla)

85.00

Mast Sheabutter je vhodná i pro přecitlivělou pleť. Doporučuje se k ošetření alergických reakcí kůže a promaštění suchých forem ekzémů a lupénky. Jedná se o oblíbený prostředek pro ochranu proti UV záření.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Sheabutter mast od B. Jukla (mast z bambuckého másla)

Bambucké máslo, nazývané též olej z ořechů Karité nebo Shea Butter, se získává ze semen plodů afrického ořešáku Shea a tudíž se jedná o čistý přírodní produkt. V povodí Konga je již po dlouhá staletí oblíbeným a osvědčeným prostředkem pro péči o pleť a přírodní ochranu proti UV záření. Pokožku zjemní a zvláční, navíc na ní vytvoří ochranný film, který udrží pleť dlouhodobě zvlhčenou a vláčnou a účinně ochráněnou před volnými radikály, díky čemuž zpomaluje stárnutí pokožky. Mast obsahuje mimořádně vysoký podíl vzácných rostlinných sterolů, nenasycených mastných kyselin, kyselinu skořicovou, léčivé vosky, karitény a vitamíny. Je vhodná i pro přecitlivělou pleť. Doporučuje se k ošetření alergických reakcí kůže a promaštění suchých forem ekzémů a lupénky, i pro zpružnění kůže jako prevence strií.

Použití: Pro základní ošetření a regeneraci nanášejte na vlhkou kůži. Pro masáže vtírejte do suché kůže.

Složení: 100%tní sheabutter

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem 50 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Záruční doba je uvedena u každého výrobku.

Objem

50 ml

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: