Řepíková mast

80.0088.00

Řepík se využívá na rány, popáleniny, ekzémy a opruzeniny, jako podpora na křečové žíly.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Řepík lékařský mast

Řepík (Agrimonia Eupatoria) je používaný v přírodní medicíně od starověku, ale svými účinky nás nepřestává udivovat do dnešní doby. V herbářích je doporučován pro své protizánětlivé účinky na mokvavou a zanícenou tkáň. Často je doporučován při cévní nedostatečnosti a hemeroidech. Je vhodný na popáleniny i staršího data, ekzémy a opruzeniny. Dobře působí jako podpora na křečové žíly. Vhodné použití je i na změkčení zatvrdlé kůže. Mast se používá k péči o drobné praskliny, oděrky, ranky a další poranění, která vznikla mechanickým působením.
Řepíková mast skvěle poslouží v péči o záděry nebo zanícená nehtová lůžka.

Podrobněji v herbáři

Možnosti:
Řepíková mast Topvet 50 ml

Návod k použití: Jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí.

Složení (INCI): Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Agrimonia Eupatoria Leaf Extract, Tocopheryl Acetate

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Řepíková mast Dr. Popov 50 ml
Použití: před použitím masti se doporučuje postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Nanáší se v tenké vrstvě na pokožku tak, aby neucpala póry. Mast se používá 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtíráme 2 až 3 minuty do kůže.

Složení: vepřové sádlo, včelí vosk, řepík lékařský, heřmánek pravý, šalvěj lékařská, tymián obecný, parfém (směs přírodních silic)
Adeps Suillus, Cera Alba, Chamomilla Recutita Flower Extract, Thymus Vulgaris Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Parfum

Další informace: Řepíková mast Dr. Popova neobsahuje konzervanty ani umělá barviva. Doporučuje se skladovat při teplotě 5 až 25 °C.

Dodavatel

Dr. Popov, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

50 ml

Novinky: