Mycosol (na plísně nohou a zvýšenou potivost)

175.00

Bylinné sérum Mycosol obsahuje antimikrobiální rostlinné oleje a silice, které jsou vhodné na problematickou kůži nohou. Používá se na bakterie a plísně.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Mycosol – Sérum na problematickou kůži nohou

Tento bylinný přípravek s vysokým obsahem antimikrobiálních rostlinných olejů a silic obsahuje i bylinky, které jsou vhodné na problematickou kůži nohou. Manuka a australský čajovník jsou tradičně používány v přípravcích určených k péči o kůži nohou u osob se sklonem ke kožním problémům s účastí bakterií či plísní. Sérum zásadně omezuje zápach při zvýšené potivosti, nebo u neprodyšného materiálu obuvi.

Použití: bylinné sérum aplikujte na pokožku několikrát denně a ještě několik dní po ústupu problémů.  Rovněž je doporučeno používat sérum, pokud navštívíte místa s vyšším rizikem přenosu mykóz (bazény, sauny,…).

Ingredients(INCI): Aqua, PEG-12 Dimethicone, Alcohol Denat., Polysorbate 80, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Panthenol, Glycyrrhiza Glabra Root Extrakt, Echinacea Purpurea Extrakt, Propolis Cera Extrakt, Hydrastis Canadensis Root Extract, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Limonene, Linalool

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Objem

8 ml

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Další informace

Objem

8 ml

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: