Sleva!

Lopuchová mast na kožní plíseň, lišej, ekzémy

35.0079.00

Lopuchová mast není využívaná jenom jako mast na kožní plíseň, ale i jako mast na lišej, ekzémy, opruzeniny.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Lopuchová mast

Chrání, vyživuje, zklidňuje a zvláčňuje suchou a problematickou pokožku celého těla. Již od dávných dob se lopuch používá na dětské atopické ekzémy, lišeje, vysušenou pokožku, plísně, ekzémy či opruzeniny. Bylina obsahuje řadu významných látek včetně glykosidů, taninů, pryskyřice, slizu, alkaloidů, éterického oleje a dalších.

Možnosti:

Lopuchová mast od V. Grešíka 50 ml

Složení: nesolené vepřové sádlo, včelí vosk, vakuově zahuštěný extrakt z kořene lopuchu většího (alkohol denat., voda), levandulová silice (D – Limonene, Linalool), vitamín E

Masti nejsou vyráběny ze škvařeného sádla, které může dráždit pokožku, ale ze sádla extrahovaného vodní parou. Bylinná složka je tvořena extrakty připravenými vakuovým odpařováním, které zaručuje vysoký obsah účinných látek a šetrnost zpracování. Masti jsou konzervovány pouze přírodními silicemi.

Lopuchová mast Dr. Popova 50 ml

Pro svou dobrou snášenlivost je mast vhodná i pro malé děti (od 3 let). Vychází z dávných receptur vysoce ceněného lopuchového oleje.

Složení: vepřové sádlo, včelí vosk, kořen lopuchu, tymián, ořešák, pískavice, svízel, parfém (směs přírodních silic)

Masťovým základem je čištěné neškvařené vepřové sádlo (extrahované horkou párou), které díky svému složení patří k nejkvalitnějším základům mastí. Velmi dobře se vstřebává do pokožky, je kvalitním nosičem účinných látek obsažených v bylinách. Účinek kořene lopuchu je v masti podpořen dalšími bylinami: tymiánem, ořešákem, pískavicí a svízelem. Pravý včelí vosk má zase výborné ochranné a hydratační schopnosti a zvyšuje výslednou kvalitu masti.

Návod: Před použitím masti doporučujeme postiženou partii omýt vodou bez mýdla a dobře vysušit. Mast se nanáší v tenké vrstvě na pokožku tak, aby neucpala póry. Mast používáme 2-3x denně (nebo dle aktuální potřeby), jemně ji vtíráme 2 až 3 minuty do kůže.

Díky správné aplikaci masti pomáháte zvyšovat její účinek.

Upozornění: doporučuje se skladovat při teplotě 5 až 25 °C. Výrobek neobsahuje konzervanty a ani umělá barviva.

Výrobce

Dr. Popov, Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Objem

50 ml

Novinky: