Liliová mast

85.00

Bylinná liliová mast je vhodná na popáleniny, zánětlivá kožní onemocnění, pohmožděniny, k dezinfekci otevřených ran, bércových vředů. Jedná se též o výbornou mast na karpální tunel.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Liliová mast od B. Jukla

Již z dávných dob byla lilie ceněná jako sybol krásy a čistoty, ovšem nejvíce byla ceněná pro svoje pozitivní účinky na zdraví. A i dnes její cena neklesla.

Bylinná liliová mast je vhodná na popáleniny, zánětlivá kožní onemocnění, pohmožděniny, bércových vředů, hnisající rány a jizvy. Doporučuje se k dezinfekci otevřených ran. Používá se při neprůhodnosti karpálního (zápěstního) tunelu.

Použití: přiměřené množství masti jemně vetřete do pokožky. Mast je zpracována homeopaticky, a proto se nanáší jen množství, které se vstřebá do pokožky

Složení: ambiderman, neoaquasorb, vazelína, destilovaná voda, olejový extrakt z lilie bílé

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem 50 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Záruční doba je uvedena u každého výrobku.

Dodavatel

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Objem

50 ml

Další informace

Dodavatel

Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Objem

50 ml

Novinky: