Kaštanová mast

135.00

Kaštanová mast zmírňuje obtíže při omezené kosterní hybnosti, studených nohách, ale zejména při zánětech křečových žil a městnání krve v žilách.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Kaštanová mast 100 ml

Kaštanová mast zmírňuje obtíže při omezené kosterní hybnosti, při revmatismu, brnění nohou, studených nohách, ale zejména při zánětech křečových žil a městnání krve v žilách, potížích s cévami a hypofunkce ledvin. Obnovuje pružnost a pevnost cévních stěn, zlepšuje průtok krve a zamezuje tvorbě otoků. Zklidňuje a vyživuje pleť a je vhodná k rehabilitačním masážím končetin a unavených a namožených svalů.

Použití: Při křečových žilách a zánětu žil jemně vtírejte směrem odspodu nahoru (směrem k srdci)!!! Při kloubních potížích důkladně mast ráno a večer vmasírujte do problémových míst.

Složení: destilovaná voda, ambiderman, neoaquasorb, lihový extrakt z květů kaštanu koňského

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP.

Objem 100 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Další informace

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

100 ml

Nejpopulárnější produkty: