Kaštanová mast

135.00

Kaštanová mast zmírňuje obtíže při omezené kosterní hybnosti, studených nohách, ale zejména při zánětech křečových žil a městnání krve v žilách.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Kaštanová mast 100 ml

Kaštanová mast zmírňuje obtíže při omezené kosterní hybnosti, při revmatismu, brnění nohou, studených nohách, ale zejména při zánětech křečových žil a městnání krve v žilách, potížích s cévami a hypofunkce ledvin. Obnovuje pružnost a pevnost cévních stěn, zlepšuje průtok krve a zamezuje tvorbě otoků. Zklidňuje a vyživuje pleť a je vhodná k rehabilitačním masážím končetin a unavených a namožených svalů.

Podrobněji v herbáři

Použití: Při křečových žilách a zánětu žil jemně vtírejte směrem odspodu nahoru (směrem k srdci)!!! Při kloubních potížích důkladně mast ráno a večer vmasírujte do problémových míst.

Složení: destilovaná voda, ambiderman, neoaquasorb, lihový extrakt z květů kaštanu koňského

Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP.

Objem 100 ml

Masti se skládají z masťového základu a účinné látky nebo samotného masťového základu. Jako základ masti je použito Bambucké máslo, popř. bílá vazelína plus Ambiderman. Masti slouží k vnějšímu použití – namazání, popř. vmasírování do většinou zdravé pokožky problémové oblasti. Jsou zpracovány homeopaticky, (tzn. nedávat velké vrstvy, použít takové množství, které se vstřebá).

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

100 ml

Novinky: