Rašelinová koupel

84.00

Rašelinové koupele či zábaly jsou vhodné při svalové únavě, po úrazech nebo pro krásnou pokožku.
Skladem

Rašelinová koupel 200 g

Rašelina se již od dávných dob využívá v lékařství, lázeňství a kosmetice. Využívá se k přípravě koupele, na zábaly, pro profesionální i domácí použití. Výrobky z rašeliny přispívají k uklidnění a regeneraci.

Rašelinové koupele či zábaly jsou vhodné při potížích pohybového aparátu (svalové únavě, kloubních obtížích atd.), gynekologických problémech, neurologických a civilizačních zátěžích, po úrazech. Je vhodná při kožních problémech typu lupénky, atopického ekzému, akné. Mají příznivý vliv při pocitech únavy, stresu a napětí, regenerují organismus.

Jedná se o výborný nosič tepla.

Složení: 100% přírodní rašelina dovezená ze slatí severu k nám pro lázeňské účely

Použití: K přípravě teplé lázně: použijte 100 ml rašeliny na cca 15-20 l teplé vody. Optimální doba koupele je 20 min. Poté se opláchněte čistou vodou. Odtok vany je lépe zajistit proti zanesení sítkem. Po koupeli je vhodné strávit cca 15-30 min v suchém zábalu v klidu.

K přípravě zábalu-obkladu: rašelinu naneste v mírné vrstvě na problematické místo. Rašelinu můžete nahřát. Pro zvýšení účinku končetinu zabalte do fólie a do ručníku – vytvořte tak zateplení, ponechte působit 15-30 min. Poté rašelinu omyjte. Obklad či zábal se doporučuje provádět při obtížích nebo pravidelně.

Ruční výroba, vyrobeno v ČR.

Upozornění: chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Hmotnost200 g
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: