Rašelinová koupel

72.0084.00

Rašelinové koupele či zábaly jsou vhodné při svalové únavě, po úrazech nebo pro krásnou pokožku.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Rašelinová koupel

Rašelina se již od dávných dob využívá v lékařství, lázeňství a kosmetice. Využívá se k přípravě koupele, na zábaly, pro profesionální i domácí použití. Výrobky z rašeliny přispívají k uklidnění a regeneraci.

Rašelinové koupele či zábaly jsou vhodné při potížích pohybového aparátu (svalové únavě, kloubních obtížích atd.), gynekologických problémech, neurologických a civilizačních zátěžích, po úrazech. Je vhodná při kožních problémech typu lupénky, atopického ekzému, akné. Mají příznivý vliv při pocitech únavy, stresu a napětí, regenerují organismus.

Jedná se o výborný nosič tepla.

Složení: 100% přírodní rašelina dovezená ze slatí severu k nám pro lázeňské účely

Použití: K přípravě teplé lázně: použijte 100 ml rašeliny na cca 15-20 l teplé vody. Optimální doba koupele je 20 min. Poté se opláchněte čistou vodou. Odtok vany je lépe zajistit proti zanesení sítkem. Po koupeli je vhodné strávit cca 15-30 min v suchém zábalu v klidu.

K přípravě zábalu-obkladu: rašelinu naneste v mírné vrstvě na problematické místo. Rašelinu můžete nahřát. Pro zvýšení účinku končetinu zabalte do fólie a do ručníku – vytvořte tak zateplení, ponechte působit 15-30 min. Poté rašelinu omyjte. Obklad či zábal se doporučuje provádět při obtížích nebo pravidelně.

Ruční výroba, vyrobeno v ČR.

Upozornění: chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: