Zemědým tinktura

65.00

Homeopatická tinktura ze zemědýmu se v průběhu historie v lidovém léčitelství používala na krevní oběh (cévy, srdce), žlučník. Užívala se i zevně.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky ZEMĚDÝM (D4)

Zemědým lékařský (Fumaria officinalis) se považuje za plevel a vyskytuje se téměř na všech kontinentech. V České republice se vyskytuje kromě tohoto druhu ještě zemědým pravý. Latinský název fumus lze přeložit jako kouř a nejspíše vznikl kvůli tomu, že mnohým rostlina z dálky připomínala svým zabarvením právě dým.

Bylina se v průběhu historie používala v medicíně různých států na krevní oběh (cévy, srdce), žlučník a střeva. Užívala se i zevně na kůži.

Složení: lihovodný roztok extraktu zemědýmu, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D4

Dávkování: 3x 6 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 33 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: