Všedobr tinktura

65.00

Na všedobr narazíme po celé Evropě, a jelikož není chuťově příliš příjemný, je nejvhodnější formou právě tinktura.
Skladem (poslední 2 balení)
DOPRODEJ

Všedobr tinktura D4

Na všedobr narazíme po celé Evropě, a jelikož není chuťově příliš příjemný, je nejvhodnější formou právě tinktura. Rostlina se po mnohá staletí považovala za řešení mnohých neduhů, proto vznikl i její dnešní název a zároveň i řada přezdívek např. se jí jednu dobu říkávalo „všelék.“ Bylina podporuje metabolismus, čištění organismu a trávení (žaludek, střeva). Již od dávných dob se užívá při opakovaných stavech únavy.

Složení: lihovodný roztok extraktu všedobru, v homeopatickém ředění D4

Dávkování: 3x 10 až 15 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 13 až 21 dní). Nevhodné pro děti a těhotné!!

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: