Vachta tinktura

75.00

Tinktura z vachty se od dávných dob používala v lidovém léčitelství na podporu trávení, funkce jater a žlučníku. Dále se používala při krevních chorobách.
Skladem

Popis

Tinktura z vachty 30 ml

Vachta je nazývána též „hořký jetel“, a to díky obsahu hořčin a tříslovin. Již od dávných dob se v lidovém léčitelství používala na podporu zažívání, funkce jater a žlučníku. Často se též využívala při krevních chorobách. Bohumil Jukl ji doporučuje také jako součást léčby cytostatiky, pro podporu látkové výměny, při nechutenství a při zánětech a obrnách nervů.

Složení: lihovodný roztok extraktu vachty trojlisté, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3 x 8 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 24 dní). Užívat nejdéle 2 měsíce. Nevhodné pro kojící matky a těhotné.

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Další informace

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Vachta tinktura”

Máte nějaké dotazy? Využijte tento kontaktní formulář: