Třezalková tinktura (Třezalka)

68.0075.00

Třezalkové kapky mají příznivý vliv na normální trávení, spánek a přispívají k dobré náladě. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Třezalkové kapky

Třezalková tinktura má příznivý vliv na normální trávení, spánek a přispívají k dobré náladě. Napomáhá látkové výměně a čištění krve. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.

Podrobněji v herbáři

Možnosti:

Grešík Třezalka tinktura 50 ml

Dávkování: 2 x 20 kapek denně nejlépe do sklenky vody, mezi jídly či nalačno

Složení: 10% výtažek z natě třezalky ve 40% lihu

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. Případný zákal není na závadu.

Jukl Třezalka tinktura D3

Složení: lihovodný roztok extraktu třezalky, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 7 kapek denně po jídle (lahvička cca na 29 dní)

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Objem

30 ml, 50 ml