Třezalková tinktura (Třezalka)

65.0083.00

Třezalkové kapky mají příznivý vliv na normální trávení, spánek a přispívají k dobré náladě. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Třezalkové kapky

Třezalka tečkovaná patří k oblíbeným bylinám tradičního léčitelství, působí totiž komplexně a má řadu blahodárných účinků na naše tělo. Významně se podílí na duševní pohodě. Přispívá k pocitům vyrovnanosti, emoční rovnováze a dobré náladě. Podporuje relaxaci a zdravý spánek, a to zejména v případech, kdy dochází k jeho poruchám. Bylina dále přispívá k udržení správného trávení, zdravé činnosti jater a žlučníku a podílí se na správném fungování dýchacího a kardiovaskulárního systému. Napomáhá látkové výměně a čištění krve. Také ji využijete k udržení močových cest v dobré kondici a pro zdravý stav pokožky. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace.

Podrobněji v herbáři

Možnosti:

Dr. Popov Třezalka tinktura 50 ml

Originální receptura

Dávkování: 3x denně 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg třezalky.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), třezalka tečkovaná

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, kojící a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Jukl Třezalka tinktura D3

Složení: lihovodný roztok extraktu třezalky, v homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 7 kapek denně po jídle (lahvička cca na 29 dní)

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Novinky: