Toten krvavec tinktura

65.00

Toten lékařský, lidově krvavec nebo kominíček, se v průběhu historie používal na trávicí a cévní soustavu, záněty, dýchací soustavu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky TOTEN (D4)

Toten lékařský, lidově krvavec nebo kominíček, roste planě v Evropě, Asii, ale i Severní Americe. V České republice je téměř na celém území hojný, vyskytuje se od nížin až po horské oblasti. Původní obyvatelé Sibiře využívají bylinku jako zeleninu, nebo jej suší a připravují z něj bylinné čaje.

Název krvavec připomíná fakt, že se bylina v průběhu historie hojně užívala na zástavu krvácení. Dále se používala na podporu trávení a záněty. Využívala se jak vnitřně, tak i jako kloktadlo nebo ve formě sedacích koupelí.

Složení: lihovodný roztok extraktu z byliny krvavec toten, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D4

Dávkování: 3×9 kapek denně po jídle (lahvička cca na 22 dní).

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: