Svízelové kapky (Svízel)

75.00

Svízel se v průběhu historie používal na močovou a lymfatickou soustavu, detoxikaci, krevní oběh.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky SVÍZEL (D3)

Svízel obecně hojně roste na suchých podhorských pastvinách, stráních. V České republice se vyskytují různé druhy, přičemž mezi ty, které se používají v lidovém léčitelství, patří svízel přítula (galium aparine), svízel syřišťový (galium verum), svízel povázka (galium mollugo). Ze svízele lze vyrobit přírodní barvivo. V průběhu historie se používal na močovou a lymfatickou soustavu, detoxikaci, krevní oběh.

Podrobněji v herbáři

Složení: lihovodný roztok extraktu svízele, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 4x 7 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 21 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: