Svízel syřišťový tinktura

91.00

Svízeli se již od dávných dob připisuje schopnost mírnit otoky, působit močopudně, podporuje činnost lymfatického systému a štítné žlázy.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Svízel syřišťový tinktura 50 ml

Bylinný lihový extrakt – Svízel syřišťový (Galium verum), doplněk stravy

Svízeli se již od dávných dob připisuje schopnost mírnit otoky a působit močopudně. V tradiční čínské medicíně je doporučován při otocích kotníků a k podpoře správné činnosti lymfatického systému a štítné žlázy. Bylina patří mezi přírodní antioxidanty a přispívá k detoxikaci organismu.

Podrobněji v herbáři

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Galium verum (Svízel syřišťový nať v době květu) – 7,5 g sušené  drogy/100ml extraktu, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do nápoje. Pozor, neužívat při současném užívání léků na ředění krve. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Topvet

Objem

50 ml

Novinky: