Škumpa (tinktura)

65.00

Škumpa je známa především v homeopatii, kde se v průběhu historie používala na dýchací soustavu, kůži, nervy, pohybovou soustavu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky ŠKUMPA (D3)

Škumpa je okrasný strom nebo keř, který je často vysazován v zahradách a parcích. Na českém území se první exempláře objevili v 19. století v Královské oboře v Praze. Dřevo bývá často používáno v řezbářství a některé kmeny indiánů kouřily tabák s listy škumpy. Z plodů škumpy indiáni připravovali nápoj nazývaný „indiánská limonáda.“ Z kořenů se získávalo žluté barvivo.

Bylina se používá především v homeopatii na dýchací soustavu (průdušky, plíce), kůži, nervy a pohybovou soustavu (šlachy, klouby, kosti).

Složení: lihovodný roztok extraktu škumpy, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 6 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 33 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: