Šišák bajkalský tinktura

65.0076.00

Šišák se v lidovém léčitelství od dávných dob používal na nervy, spánek a relaxaci. Dále se užíval trávicí soustavu a ženskou sféru.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

ŠIŠÁK bylinné kapky

Domovinu šišáku bajkalského nejspíše uhodneme všichni. Ano, původně se vyskytoval právě v oblastech Bajkalu, ale dnes je rozšířen v mnohých dalších oblastech, přičemž nejvíce preferuje mírný pás. V průběhu historie se používal v medicíně různých národů a vůbec první zmínky o něm pocházejí ještě z dob vlády dynastie Chan (25–220 n. l.). Používal se převážně na nervy, spánek a uklidnění, ale i při menstruačních potížích. Využíval se i zevně na kůži. V čínské medicíně se dodnes považuje za jednu z nejvýznamnějších léčivek.

Podrobněji v herbáři

Možnosti:

Tinktura Šišák od B. Jukla (D6)

Složení: lihovodný roztok extraktu kořene šišáku bajkalského, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D6

Dávkování: 3×6 až 8 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 24 až 33 dní). Doporučuje se využívat 2 balení.

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

 

Tinktura V. Grešíka

Doplněk stravy

Dávkování: 3 x 20 kapek denně mezi jídly či nalačno, nejlépe do sklenky vody

Složení: 10% výtažek z natě šišáku bajkalského ve 40% lihu

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno k používání jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Nevystavovat přímému slunci. Případný zákal není na závadu.

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Valdemar Grešík – Natura s.r.o

Objem

30 ml, 50 ml

Novinky: