Šalvěj tinktura

65.0088.00

Šalvěj se v průběhu historie používala při nachlazení, na dýchací soustavu, dásně a zuby.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Šalvějová tinktura

Šalvěj se v průběhu historie používala na dýchací cesty, dásně a zuby. Používá se při nadměrném pocení. Bylina se doporučuje pro normální trávení. Doporučuje se pro menopauzální a před menstruační komfort, hormonální rovnováhu.

Podrobněji v herbáři

Šalvěj 50 ml Topvet

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Salvia officinalis (Šalvěj lékařská list) 10 g/100 ml extraktu, vitamín C (kyselina L-askorbová)

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Předávkování může vyvolat křeče. Neužívat dlouhodobě. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Šalvěj D3 30 ml B. Jukl

Složení: lihovodný roztok extraktu šalvěje, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 4×7 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 21 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: