Routa vonná tinktura

75.00

Routa se v lidovém léčitelství v průběhu historie používala na cévy a žlučník, trávicí soustavu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky ROUTA (D4)

Routa vonná je vytrvalý a vždyzelený keřík nebo polokeř, který původně pochází z jižní Evropy. V České republice se pěstuje především ve vinorodých oblastech, někdy také zplaňuje. Listy se využívají v kuchyni jako hořké koření k pokrmům z masa, vajíček, ryb. Ve středověku se přidávala do piva a kořeněných vín. V průběhu historie si ji oblíbilo i lidové léčitelství, které ji používalo na podporu cév, žlučníku, střev.

Složení: lihovodný roztok extraktu routy, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D4

Dávkování: 3x 10 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 21 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

50 ml

Novinky: