Pýr plazivý tinktura

109.00

Tinktura z pýru plazivého především čistí krev. Dále působí jako výrazné antirevmatikum, zlepšuje hospodaření organismu s inzulínem.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky PÝR 50 ml

Snižování nadváhy, čištění organismu

Tinktura z pýru plazivého (Elytrigia repens) především čistí krev, což je řečeno sice velice lidově, ale zato výstižně. Působí jako výrazné antirevmatikum, zlepšuje hospodaření organismu s inzulínem, a tím příznivě ovlivňuje mírnější formy cukrovky. Ovlivňuje celkem spolehlivě kožní choroby, především jako důsledky metabolických poruch. Je vhodná k léčbě potravinových otrav, protože přispívá k detoxikaci jater a k obnovení jaterního parenchymu. Je také vynikajícím prostředkem pro urychlování rekonvalescence osob léčených antibiotiky nebo jinými chemoterapeutiky.

Srbský odborník Dr. Gostuški tvrdí o pýru, že má všech pět „P“:

1) pročišťuje organismus a to velmi důkladně

2) pohání na moč jako diuretikum

3) praskáním rozrušuje kameny

4) potahuje bolavé sliznice léčivým slizem

5) posiluje celkově organismus

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Výrobce

Naděje

Objem

50 ml

Novinky: