Pýr plazivý tinktura

109.00

Tinktura z pýru plazivého především čistí krev. Dále působí jako výrazné antirevmatikum, zlepšuje hospodaření organismu s inzulínem.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky PÝR 50 ml

Snižování nadváhy, čištění organismu

Tinktura z pýru plazivého (Elytrigia repens) především čistí krev, což je řečeno sice velice lidově, ale zato výstižně. Působí jako výrazné antirevmatikum, zlepšuje hospodaření organismu s inzulínem, a tím příznivě ovlivňuje mírnější formy cukrovky. Ovlivňuje celkem spolehlivě kožní choroby, především jako důsledky metabolických poruch. Je vhodná k léčbě potravinových otrav, protože přispívá k detoxikaci jater a k obnovení jaterního parenchymu. Je také vynikajícím prostředkem pro urychlování rekonvalescence osob léčených antibiotiky nebo jinými chemoterapeutiky.

Podrobněji v herbáři

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Výrobce

Naděje

Objem

50 ml

Novinky: