Pryšec tinktura

65.00

V lidovém léčitelství se v průběhu historie pryšec používal na trávicí a dýchací soustavu.
Skladem (poslední 3 balení)
DOPRODEJ

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky PRYŠEC (D3)

Pryšec se považuje za teplomilný druh, takže se převážně vyskytuje v tropických či subtropických oblastech Afriky a Ameriky. Botanický název Euphorbia pochází od řeckého lékaře krále Juby II Euphorbuse, který vyléčil touto bylinkou krále, který měl trávicí potíže.

Pryšec je jeden z nejrůznorodějších rodů v rostlinné říši a například v tradiční čínské medicíně je považován za jednu z padesáti základních bylin. Obsahuje velmi dráždivou šťávu (latex), která na vzduchu rychle tuhne a slouží k ošetření poranění rostliny a její ochraně před škůdci. Dříve se dokonce z některých druhů této rostliny vyráběly náplasti.

V průběhu historie se pryšec hlavně používal na podporu střev, zažívání a dýchací soustavy.

Složení: lihovodný roztok extraktu pryšce, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 6 kapek denně po jídle (lahvička cca na 33 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: