Propolisová tinktura (propolisové kapky)

61.00168.00

Přípravky s propolisem využívají osoby s drobnými záněty, ekzémy nebo při výskytu aftů v dutině ústní. Propolis je známý pro své hojivé účinky.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Propolisové kapky – Pleva

Kapky obsahují účinné antimikrobiální látky a účinně bojují s bakteriemi a plísněmi. Kapky lze použít k lokální, bodové aplikaci na kůži nebo v dutině ústní. Využívají se na drobné záněty, ekzémy nebo při výskytu aftů v dutině ústní.
Propolis je tuhá, hnědá pryskyřičná látka, kterou vyrábějí včely k dezinfekčním a stavebním účelům (utěsnění mezer v úlech, dezinfekci cizorodých těles). Základem je pryskyřice získaná ze stromů, která se následně zpracuje za pomoci enzymů z včelích žláz. Propolis je poměrně vzácný materiál, jelikož jej včely produkují v malých množstvích.

Podrobněji v herbáři

Kapky a tinktura – jaký je v tom rozdíl?

Žádný. Jednu dobu bylo označení tinktura zakázáno, takže se spíše užívalo slovo „kapky,“ po zrušení zákazu se ponechaly oba názvy, aby nedocházelo k dalším zmatkům.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti.

Dodavatel

Pleva

Novinky: