Ploštičník tinktura

75.00

Ploštičník se v průběhu historie považoval za ženskou bylinku. Homeopatická tinktura se používala na klouby, štítnou žlázu a nervy.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky PLOŠTIČNÍK (D3)

Ploštičník původeně nejspíše pochází z Severní Ameriky, kde ho tamní obyvatelé používali zejména při řešení ženských zdravotních problémů. Dále se užíval na klouby, nervy, štítnou žlázu. Přezdívalo se mu “black snakeroot” neboli černý hadí kořen, nejspíše podle jeho vzhledu.

Složení: lihovodný roztok extraktu listí ploštičníku hroznovitého, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3.

Dávkování: 3x 10 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 21 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: