Ostřopestřec tinktura

65.0087.00

Ostropestřec se již od dávných dob používal na různé problémy s játry, látkovou výměnu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Ostropestřec kapky

Ostropestřec mariánský patří k oblíbeným bylinám v lidovém léčitelství a pro své účinky se používá již po staletí. Je známý především svými pozitivními účinky na funkci jater. Přispívá k jejich pročištění a též přispívá ke zdravému trávení a podporuje látkovou výměnu. Patří k oblíbeným antioxidantům, příznivě působí na náš imunitní systém a odolnost těla.

Podrobněji v herbáři

Ostropestřec tinktura 30 ml B. Jukla

Složení: lihovodný roztok extraktu ostropestřece, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3x 10 kapek denně po jídle (lahvička cca na 19 dní)

Ostropestřec 50 ml Dr. Popov

Dávkování: 3x denně 20 kapek. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje 102 mg extraktu z ostropestřce.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40 % obj.), ostropestřec mariánský

Výrobek není určen pro děti těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Objem

30 ml, 50 ml

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov

Novinky: