Mučenka tinktura

75.00

Tinktura z mučenky je vhodná při stresu, nervozitě, únavě a stavech přepracovanosti.
Skladem

Mučenka tinktura

Doplněk stravy

Mučenka pletní představuje jeden ze známých adaptogenů – rostlin, které udržují fyzickou a psychickou rovnováhu našeho organismu. Tinktura z mučenky je proto vhodná při stresu, nervozitě, únavě, nadměrné duševní námaze a stavech přepracovanosti. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Mučenka se po staletí používá při nervovém napětí, úzkosti a nespavosti. Příznivě působí na zdravý spánek.

Podrobněji v herbáři

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), mučenka pletní

Doporučené dávkování: 3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Maximální doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg mučenky.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Vyrobeno podle originální receptury, která zaručuje vysokou účinnost výsledné tinktury.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Všeobecná upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.

Skladování: Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Objem

50 ml

Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: